BT139F-800E
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
BT139F-800E
JLCPCB Part #
C22459226
Package
TO-220F
Description
-40℃~+125℃ 1.6V 150A 16A 400mV 500mW 50mA 800V TO-220F Thyristors (SCR)/Modules ROHS