5.0SMDJ64A
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
5.0SMDJ64A
JLCPCB Part #
C22391911
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 103V 48.6A@10/1000us 5kW@10/1000us 5uA 64V 78.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS