5.0SMDJ33A
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
5.0SMDJ33A
JLCPCB Part #
C5270695
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 33V 40.6V 53.3V 5kW@10/1000us 5uA 93.9A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS