10V150SP
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
10V150SP
JLCPCB Part #
C5764161
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10A 150V 280A 50uA@150V 780mV@10A TO-277 Schottky Diodes ROHS