YFT10D621K4.0
Extended
Manufacturer
YFT
MFR.Part #
YFT10D621K4.0
JLCPCB Part #
C22363525
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.025kV 130pF@1kHz 2.5kA 385V 400mW 505V 620V 70J 插件,P=7.5mm Varistors ROHS