YC358TJK-0718KL
MFR.Part #
YC358TJK-0718KL
JLCPCB Part #
C6618846
Package
2512
Description
10 18kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 2512 Resistor Networks, Arrays ROHS