YC358LJK-0775KL
MFR.Part #
YC358LJK-0775KL
JLCPCB Part #
C1735304
Package
SMD-10P,3.2x6.4mm
Description
10 62.5mW 75kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.2x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS