YC358LJK-073K9L
MFR.Part #
YC358LJK-073K9L
JLCPCB Part #
C1734539
Package
SMD-10P,3.2x6.4mm
Description
10 3.9kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.2x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS