YC358LJK-072K7L
MFR.Part #
YC358LJK-072K7L
JLCPCB Part #
C877043
Package
2512
Description
10 2.7kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 2512 Resistor Networks, Arrays ROHS