YC324-JK-0791KL
MFR.Part #
YC324-JK-0791KL
JLCPCB Part #
C1735597
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
125mW 4 8 91kΩ ±200ppm/℃ ±5% SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS