YC324-JK-07820RL
MFR.Part #
YC324-JK-07820RL
JLCPCB Part #
C877031
Package
2012
Description
125mW 4 8 820Ω ±200ppm/℃ ±5% 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS