YC324-JK-0775RL
MFR.Part #
YC324-JK-0775RL
JLCPCB Part #
C877028
Package
2012
Description
125mW 4 75Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS