YC324-JK-07750RL
MFR.Part #
YC324-JK-07750RL
JLCPCB Part #
C706493
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
125mW 4 750Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS