YC324-JK-07510RL
MFR.Part #
YC324-JK-07510RL
JLCPCB Part #
C877011
Package
2012
Description
125mW 4 510Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS