YC324-JK-07430KL
MFR.Part #
YC324-JK-07430KL
JLCPCB Part #
C1735427
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
125mW 4 430kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS