YC324-JK-073K3L
MFR.Part #
YC324-JK-073K3L
JLCPCB Part #
C877001
Package
2012
Description
125mW 3.3kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS