YC324-JK-0733KL
MFR.Part #
YC324-JK-0733KL
JLCPCB Part #
C876994
Package
2012
Description
125mW 33kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS