YC324-JK-07330KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC324-JK-07330KL
JLCPCB Part #
C876992
Package
2012
Description
125mW 330kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS