YC324-JK-07300RL
MFR.Part #
YC324-JK-07300RL
JLCPCB Part #
C876989
Package
2012
Description
125mW 300Ω 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS