YC324-JK-07200KL
MFR.Part #
YC324-JK-07200KL
JLCPCB Part #
C1736841
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
125mW 200kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS