YC324-JK-0715KL
MFR.Part #
YC324-JK-0715KL
JLCPCB Part #
C876964
Package
2012
Description
125mW 15kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS