YC324-JK-07120RL
MFR.Part #
YC324-JK-07120RL
JLCPCB Part #
C876959
Package
2012
Description
120Ω 125mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS