YC324-JK-07100RL
MFR.Part #
YC324-JK-07100RL
JLCPCB Part #
C876956
Package
2012
Description
100Ω 125mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS