YC324-FK-0788R7L
MFR.Part #
YC324-FK-0788R7L
JLCPCB Part #
C1735184
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
125mW 4 8 88.7Ω ±1% ±200ppm/℃ SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS