YC324-FK-07806KL
MFR.Part #
YC324-FK-07806KL
JLCPCB Part #
C1735270
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
125mW 4 8 806kΩ ±1% ±200ppm/℃ SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS