YC324-FK-076K2L
MFR.Part #
YC324-FK-076K2L
JLCPCB Part #
C876950
Package
2012
Description
125mW 4 6.2kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS