YC324-FK-075K62L
MFR.Part #
YC324-FK-075K62L
JLCPCB Part #
C876947
Package
2012
Description
125mW 4 5.62kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS