YC324-FK-07590RL
MFR.Part #
YC324-FK-07590RL
JLCPCB Part #
C1735507
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
125mW 4 590Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS