YC324-FK-074K99L
MFR.Part #
YC324-FK-074K99L
JLCPCB Part #
C1735973
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
125mW 4 4.99kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS