YC324-FK-073K01L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC324-FK-073K01L
JLCPCB Part #
C1736062
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
125mW 3.01kΩ 4 8 ±1% ±200ppm/℃ SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS