YC324-FK-072K15L
MFR.Part #
YC324-FK-072K15L
JLCPCB Part #
C1735985
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
125mW 2.15kΩ 4 8 ±1% ±200ppm/℃ SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS