YC324-FK-0728KL
MFR.Part #
YC324-FK-0728KL
JLCPCB Part #
C1735620
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
125mW 28kΩ 4 8 ±1% ±200ppm/℃ SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS