YC324-FK-07243RL
MFR.Part #
YC324-FK-07243RL
JLCPCB Part #
C1735884
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
125mW 243Ω 4 8 ±1% ±200ppm/℃ SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS