YC324-FK-071K8L
MFR.Part #
YC324-FK-071K8L
JLCPCB Part #
C876920
Package
2012
Description
1.8kΩ 125mW 4 8 ±1% ±200ppm/℃ 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS