YC324-FK-071K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC324-FK-071K2L
Description
1.2kΩ 125mW 4 8 ±1% ±200ppm/℃ - Resistor Networks, Arrays ROHS