YC324-FK-071K1L
MFR.Part #
YC324-FK-071K1L
JLCPCB Part #
C1735972
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
1.1kΩ 125mW 4 8 ±1% ±200ppm/℃ SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS