YC248-JR-07680KL
MFR.Part #
YC248-JR-07680KL
JLCPCB Part #
C874649
Description
16 62.5mW 680kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS