YC248-JR-0751RL
MFR.Part #
YC248-JR-0751RL
JLCPCB Part #
C874641
Description
16 51Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS