YC248-JR-073K6L
MFR.Part #
YC248-JR-073K6L
JLCPCB Part #
C874631
Description
16 3.6kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS