YC248-JR-072K2L
MFR.Part #
YC248-JR-072K2L
JLCPCB Part #
C874616
Description
16 2.2kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS