YC248-JR-07240KL
MFR.Part #
YC248-JR-07240KL
JLCPCB Part #
C1734031
Description
16 240kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS