YC248-JR-071K1L
MFR.Part #
YC248-JR-071K1L
JLCPCB Part #
C1734075
Description
1.1kΩ 16 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS