YC248-JR-07180RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC248-JR-07180RL
JLCPCB Part #
C874598
Package
0402x8
Description
16 180Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS