YC248-FR-07887RL
MFR.Part #
YC248-FR-07887RL
JLCPCB Part #
C1737011
Description
16 62.5mW 8 887Ω ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS