YC248-FR-07820RL
MFR.Part #
YC248-FR-07820RL
JLCPCB Part #
C7417727
Description
16 62.5mW 8 820Ω ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS