YC248-FR-07787RL
MFR.Part #
YC248-FR-07787RL
JLCPCB Part #
C1734624
Description
16 62.5mW 787Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS