YC248-FR-07680KL
MFR.Part #
YC248-FR-07680KL
JLCPCB Part #
C1735070
Description
16 62.5mW 680kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS