YC248-FR-07576KL
MFR.Part #
YC248-FR-07576KL
JLCPCB Part #
C1735243
Description
16 576kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS