YC248-FR-0756R2L
MFR.Part #
YC248-FR-0756R2L
JLCPCB Part #
C874575
Description
16 56.2Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS