YC248-FR-07536KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC248-FR-07536KL
JLCPCB Part #
C1735286
Package
0402x8
Description
16 536kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS